0850 346 6 963 Gsm: 0542 346 6 963
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filtreler
Ara

Erkek Mayo & Şort

Güneş kendini göstermeye başladığında en küçüğünden en büyüğüne bir kıpırdanış sarar yürekleri. Evet, bütün mevsimlerin güzelliği farklı ama yaz ayrı bir heyecan taşır ve yaz ayrı bir koşuşturmaca getitir. Kim bilir belki kalpler ısınır belki bir tatil heyecanı sarar ama çoğu zamanda alışveriş heyecanı başlar. Bu heyecanla birlikte tatil planları yapılmaya başlanır, günler öncesinden biletler alınır ve planlar yapılır. Bu güneşin keyfi çıkarılmalıdır. Tatil ve yaz bir cümle içerisinde kullanıldığında deni kaçınılmaz rota olarak belirir karşımızda. Deniz bir canlanış kendine geliş ve çoğu zaman yoğun geçen bir seneye yeniden başlama gücünü verir insana. Eee tabi bunun istisnaları da yok değil tabi. Erkekler için telaş biraz daha sakin geçse de biliyoruz ki onlarda da heyecan doruktadır ama bu sorumluluğu üstlenen birilerinin var oluşu onları her zaman rahatlatır. Onarın tek telşa kapıldığı konu belki de kişisel eşyalarıdır. Deniz söz konudu oluduğunda erkek mayo & şort reyonları gezilir ve aranan standartlar bulunamadığında telaş burada başlar.

Daha önceki başlıklarımızda mayonun moda rüzgarından nasıl etkilendiğine, nasıl geliştiğine ve günümüze nasıl ulaştığına değinmişolsak da pek çok tepkiye esir olduğunu söylemeden de geçemeiştik. Bu durumlardan bahsederken bayan mayo gelişiminin ne kadar or geliştiğini öğrendik de aynı durumun erkek mayo & şort üzerinde de yaşanmış olabileceğini hiç düşündük mü? O satırları okurken belki aklımızdan geçti fakar erkek mayo & şort tarihi bu kadar sancılı geçmedi. Bütün tepki kadın moyo gelişiminde yoğunlaşırken, erkek mayo & şort olağan hayatına devam etti diyebiliriz. Üstelik o dönem papalar tarafından lanetlenen bayan moyoların başına gelenler, erkek mayo ve şortlarının başına gelmedi. Bu şans olarak değerlendirilebilir miydi? Evet, belki. Çünkü erkekler, plajlarda daha serbest hareket edebiliyor ve bir kınama ile karşı karşıya kalmıyorlardı. Ama ne varki moda rüzgarı ve ünlülerin filmlerde kullandığı mayolar bu tepkilerin son buluşuna zemin hazırladı. Çünkü artık olağan bir durum haline geldi. 

Tüm bu zorluklar bir yana dursun. Mayo o günlerde yaşadığı zorluklarla karşı karşıya değil ve bugün her tercihe uygun envai çeşit mayo üretimi yapılmaktadır. Erkek Mayo & Şort bu üretimden nasibini alsa da vitrin vitrin gezmeyi sevmeyen erkeklerin tercihi Markacool da hayat bulmaktadır. 

 

 

 

Yorum yazınız
"